די סי סי - DCC
search
כניסת לקוחותהרשמה לאתר
 

תקשורת נתונים
 
כבלי תקשורת נתונים CAT 5e
Category 5e
כבלי תקשורת נתונים המיועדים להעברת תמסורת בקצב של עד Gbps 1 על פי הגדרות GbE. מומלצים לשימוש בעיקר בבתי ודירות מגורים וכן במשרדים קטנים או ביתיים (SOHO). כל הכבלים מכילים 4 זוגות גידי נחושת בבידוד PE מלא. כבלים מסוג UTP אינם מכילים כל סיכוך. כבלים מסוג FTP כוללים סיכוך אלומינים חיצוני וגיד הארקה. קיים מגון נרחב של סוגי ואריזות כבלים לשימושים שונים. המעטה עשוי PVC. צבע הכבלים הללו בדרך כלל אפור.
כבלי תקשורת נתונים CAT 6
Category 6
כבלי תקשורת נתונים המיועדים להעברת תמסורת בקצב של עד Gbps 1 על פי הגדרות GbE. מומלצים לשימוש בעיקר במשרדים קטנים או במשרדים ביתיים (SOHO). כל הכבלים מכילים 4 זוגות גידי נחושת בבידוד PE מלא. המעטה עשוי PVC או חומר מעכב בעירה נטול הלוגנים. צבע הכבלים הללו אפור.
כבלי תקשורת נתונים CAT 6A
Category 6A
כבלי תקשורת נתונים המסוגלים להעביר תמסורת בקצב של עד Gbps 10. מיועדים לשימוש בבניני משרדים. כל הכבלים מכילים 4 זוגות גידי נחושת בבידוד PE מוקצף, מסוככים בסרט אלומיניום. גיד הארקה נמצא במגע עם סיכוך הזוגות. מבנה הכבל הוא פטנט של חברת דרקה ומבוסס על עטיפת שני זוגות בסרט אלומיניום אחד במבנה 8. מבנה זה מאפשר קבלת כבל בעל ביצועי תמסורת הרבה מעל לדרישות התקן, אך קל להתקנה. המעטה עשוי חומר מעכב בעירה נטול הלוגנים. צבע הכבלים הללו תכלת.
כבלי תקשורת נתונים CAT 7
Category 7
כבלי תקשורת נתונים מתאימים להעברת תמסורת בקצב של עד Gbps 10. מיועדים לשימוש בעיקר בבניני משרדים. כל הכבלים מכילים 4 זוגות גידי נחושת בבידוד PE מוקצף, מסוככים בסרט אלומיניום. גיד הארקה נמצא במגע עם סיכוך הזוגות. סיכוך נוסף עשוי סרט אלומיניום או שזר גידי נחושת מבודלת. המעטה עשוי חומר מעכב בעירה נטול הלוגנים. צבע הכבלים הללו אדום, מלבד כבלים לשימוש חיצוני להם שכבת מעטה נוספת מ- PVC בצבע שחור.
כבלי תקשורת נתונים CAT 7A
Category 7A
כבלי תקשורת נתונים המתוכננים במיוחד לשם העברת תמסורת בקצב של עד Gbps 10 על פי תקני הכבלים העדכניים ביותר. מיועדים לשימוש בבניני משרדים, חוות שרתים ומרכזי מידע. כל הכבלים מכילים 4 זוגות גידי נחושת בבידוד PE מוקצף, מסוככים בסרט אלומיניום. גיד הארקה נמצא במגע עם סיכוך הזוגות. סיכוך נוסף עשוי שזר גידי נחושת מבודלת. המעטה עשוי חומר מעכב בעירה נטול הלוגנים. צבע הכבלים הללו אדום, מלבד כבלים לשימוש חיצוני להם שכבת מעטה נוספת מ- PVC בצבע שחור.
אביזרי תקשורת
מגוון אביזרים לתשתיות תקשורת נתונים מבוססת כבלי נחושת (תקנ"ם), הן לבנייני משרדים וקמפוסים והן לחוות שרתים (Data Centers). בין האביזרים מחברי קיסטון לחיבור כבלי תקנ"ם, מגשרים שונים, פאנלים ועוד.
כבלי תקשורת נתונים כבלי מולטימדיה
כבלי מולטימדיה
כבלי תקשורת המאפשרים העברת אותות דיגיטליים או אנאלוגיים בתדר של עד 1500 MHz. הכבלים מיועדים לשימושים מיוחדים כולל וידיאו על פני זוגות שזורים. ניתן להשתמש בכבלים אלה כפתרון איכותי ביותר גם להעברת תמסורת בקצב Gbps 10 על פי דרישות 10GbE. כל הכבלים מכילים 4 זוגות גידי נחושת בבידוד PE מוקצף, מסוככים בסרט אלומיניום. גיד הארקה נמצא במגע עם סיכוך הזוגות. סיכוך נוסף עשוי שזר גידי נחושת מבודלת. המעטה עשוי חומר מעכב בעירה נטול הלוגנים. צבע הכבלים הללו צהוב.
כבלי תקשורת נתונים Data Center
כבלי Data Center
כבלי תקשורת נתונים מתוצרת חברת Draka לשימוש בחוות שרתים ומרכזי מידע (Data Centers). אלה הם כבלים קטנים וקלים העומדים בדרישות קטגוריה 7 אך מיועדים למרחקים של עד 60 מטר בערוצי F או EA לפי ISO/IEC 11801. הכבלים מבוססים על גידי נחושת מלאים (solid) בקוטר של 26# ובידוד PE מוקצף בקוטר של כ- 1 מ"מ. הזוגות מסוככים בסרט אלומיניום. הזוגות המסוככים ארוזים או במבני כבלים רגילים של 4 זוגות בכבל או ברב-כבל המכיל 24 זוגות. כל הכבלים כוללים סיכוך איכותי נוסף עשוי שזר צפוף של גידי נחושת מבודלת. המעטים הם מחומר מעכב בעירה נטול הלוגנים. צבע הכבלים הללו כתום.
בניית אתרים  בניית אתרים
 


די סי סי – דוחובני כבלי תקשורת – פתרונות כבילה מתקדמים, ת.ד. 25008, רח' המשביר 17 חיפה 3125001,
טל. 04-881-8404, פקס 04-881-8405                   Copyright DCC Ltd ©